VA - Láska osudem určená 3díl

5. ledna 2017 v 21:06 | Zory :D |  Vampírská akedemie podle mě
Nevěřícně jsem koukala na obálku a zároveň jsem zpracovávala co právě řekla. Máma na akademii? Svět se zbláznil, a to bude beztak ještě horší když otevřu tu zpropadenou obálku. Jen by mě zajímalo od koho je. Že by od Dimitriho? Rozběhla jsem se na pokoj a málem jsem vrazila do Strážce Alta. "Hathawayová, copak nevidíš kam jdeš!" na to jsem jen zamumlala omluvu a běžela k sobě. Záměrně jsem si vybrala cestu abych nepotkala Dimitriho. Zatím se mi to dařilo. Proběhla jsem kolem chlapeckých kolejí a zastavila jem se před vchodem kde měly ložnice Morojové. Pozdravila jsem vychovatelku a zeptala se jestli je Lisa u sebe. Jen pokývla hlavou a já zamířila rovnou k Lise. Zaklepala jsem a vlezla dovnitř už jsem chtěla spustit co my řekla. " Rozo. To je fajn že tě vidím. Hledal jsem tě. Chtěl jsem s tebou dneska mluvit ale něco my do toho přišlo . Rozo jsi v pořádku ?" Zamotala se mi hlava. Celou dobu jsem se snažila se mu vyhýbat a on tu sedí u Lisi? To si ze mě už vážně někdo děla Legraci ? Zvedla jsem hlavu mrskla jsem po Lise jeden z těch pohledů já ti to vrátím i s úroky a pak jsem odpověděla " Jo je mi fajn jsem jen trochu grogy. Lis máš na mě chviličku?" Dimitri se zvedl "No nic Liso tobě děkuji a Rozo mohla bys pak za mnou přít?" Kívla jsem na souhlas. Lisa se usmála " Není za co Dimitri." Prošel kolem mě a já jsem se nadechla a vdechla jeho vůni. Uhla jsem Aby mohl projít. Hned jak za sebou zavřel dveře Lisa spustila "Než cokoli řekneš a začneš šílet nech mě to vysvětlit. Víš co je za zhruba čtvrt roku 30. června ?" koukala jsem na ní jak na obrázek. "Jasně že to vím mám narozky a je konec školy? Uniká mi něco?" Lisa se začala smát. " Jasně máš narozeniny a víš co tu čirou náhodou chtěl Dimitr?" Ty si s ním tykáš? A né netuším co tu chtěl nejsem jasnovidka a navíc mi blokuješ záměrně pouto." Zubila se jako Veverka." Jo blokuju ti ho protože Dimitri tu byl abych mu poradila co ti koupit k narozeninám. Měl tři typy ale ten jeden jsem mu hned rozmluvila".Šokovaně jsem jí pozorovala. " A co jsi vlastně potřebovala?" Úplně jsem zapomněla. " Jo tak za prvé slyšela jsi že mají přijet nějací strážci? A za druhé tohle mi dala dneska po tréningu Alberta." Mrskla jsem po ní obálku. Koukala na mě jako na zjevení." Od koho to je? Mám to otevřít ? " koukal jsem na ní a přikívla jsem. Když dlouho nic neříkala už jsem to nevydržela a dopis jí vytrhla z rukou. Bylo jich tam hned několik. První byl napsaný ženskou rukou. Stálo tam :
Drahá Rous
Vím že by ti to Dimitri sám nedal. Tak ti je dávám já pokud to někdy praskne já ti je nedala. A neboj se já to nikomu neřeknu. Byla docela legrace sledovat ho jak to píše. S pozdravem Alberta.
Na dalších bylo Dimitriho písmem napsaný a hned přeškrtaný text ale všechny začínali stejně. Jeden mě obvzlášť zaujal protože byl napsaný snad celý. S Lisou jsme na sebe koukali a ani jedna z nás nic neřekla. Lisa si ke mě přisedla. Vzala dopis " mám ho přečíst? " kívla jsem
Drahá Rozo,
Vím že se tohle nesluší, už kvůli tomu že jsem tvůj lektor a zárovň učitel. Ale jistě to pochopíš. Obvzlášť pro to že nevím jak ti říct o svých citech k tobě jelikož to prozatím nejde kvůli mému postavení ale jednoho dne ti to možná řeknu. S láskou a pozdravem Dimitri
"No...Tak to jsem teď úplně v háji. Jak se mu mám podívat do očí? Já tu Albertu jednou vážně zabiju." Lisa vyprskla smíchy. " No, tak to ti nezávidím obvzlášť když se máš za ním zastavit jak ode mě půjdeš." Jsem v háji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 modni-hity1 modni-hity1 | E-mail | Web | 5. ledna 2017 v 21:13 | Reagovat

Super clqnok

pozyvam ta do sutaE na mojom blogu

2 LadyD LadyD | Web | 20. ledna 2017 v 1:05 | Reagovat

tak už jsem si přečetla i tohle a nemůžu se dočkat dalšího dílu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama