Leden 2017

Mé Nové Já 3díl

8. ledna 2017 v 2:24 | Zory :D |  Mé nové já
Nechala jsem ho ať mě vezme do náruče a posadil se se mnou do křesla. Koukla jsem mu do očí a málem jsem se rozbrečela " Tak teď aspoň vidíš jaká opravdu je. Žádná přetvářka. Ona poručí a já musím nikdy mi nenechá volnou chvilku." Vzal můj obličej do dlaní a pomalu a něžně mě políbil. "Tak dneska zůstaneme tady a zítra po škole můžeme jet. Ví vaši v kolik škola končí ?" přemýšlela jsem jestli to vůbec tuší, zavrtěla jsem hlavou že né. Usmál se. Chtěla jsem se zvednou ale Han mě stáhl zpátky " Nechoď ještě. Prosím" utáhl své obětí a já mu dala ruce kolem krku. Nechtěla jsem aby ta chvilka někdy skončila ale osud tomu chtěl Katy začala plakat. Tentokrát mě nechal vstát koukal na mě "už radši půjdu ať tě moc nerozptyluju" v tu chvíli jsem řekla něco nečekaného " Líbí se mi když mě rozptyluješ " rozpačitě jsem sklonila hlavu a koukal do země. Nevěřím že jsem to opravdu řekla, přišel ke mě a dal mi pusu. vzala jsem ho za ruku " Nechceš se jít se mnou a Katy projít? Pohly bychom si povídat nebo " Utlumil mě " půjdu moc rád".
Pustila jsem ho a šla jsem jsem připravit Katy. Tokio bylo naštěstí teplé na jsem jí jen převlíkla do kraťásků a nátělníčku. Vzala jsem jí do rukou a vyšla jsem k sobě do pokoje ať se taky převleču. Han tam stále čekal a to bylo to co jsem si přála. " Áaa tak ty musíš být Katy. Já jsem Han." Přišel k nám, "asi bych ti měla říct že moc nemusí cizí lidi a začne křičet" Han si jí i přesto vzal a světe div se Katy neplakala. Zírala jsem na ně, místo pláče jsem slyšela smích " Ona tě má ráda" usmála jsem se na něho. Přišel ke mě, Katy si dal do levé ruky a mě objal kolem pasu a vášnivě mě políbil. V tom si někdo odkašlal. Fuck! Táta, úplně jsem na něj zapomněla. Když jsem se na něj podívala nevypadal naštvaně, spíš se usmíval. Rozhodně se usmíval! "Sluší vám to spolu děti. Ale být vámi před mámou ani muk." Spiklenecky na mě mrkl. Vyvlékla jsem se z Hanova polo obětí došla k tátovi a objala ho "Díky tati." Potom odešel. "Dej mi 10 minut jo?" Zasmál se " Neboj já nikam neuteču. Navíc pochybuji že by mě tenhle ďáblík někam pustil " Katy ho chytila kolem krku. Vběhla jsem do šatny popadla kraťasy tričko z H&M a odběhla do koupelny. Rychle jsem se převlíkla popadla voňavku kterou jsem dostala od Jesmin pro případ rande. Zasmála jsem se tomu. Prošla jsem skrz šatnu vzala boty, obula je v tu chvíli Na mě zavolal Han " Jasi? někdo ti volá. Vyběhla jsem z šatny přímo ke stolu. Byla To Jesicka. Podívala jsem se na Hana " Nevezmeš to? " zeptal se. Usmála jsem se a hovor přijala." Hej Amerika volá Jasmin. Jsi tam." Jasně že jsem ty magore! " Řekla jsem se smíchem. " Jen ti volám abych se ujistila že letadlo po cestě do Tokia nespadlo. A neruším tě tam tak trochu. Vidím tam pánskou návštěvu nebo se pletu? Úuu...seznam nás kdo je to? Je fakt pěknej." Hej zpomal." Han ke mě přišel blíž. Dřepl si vedle mě, ani jsem si nevšimla že si táta vzal Katy. Vstala jsem ze židle a han se na ní posadil. Chtěla jsem si přisunout křeslo ale chytil mě za ruku a stáhl k sobě. Nebral v potaz že na nás kouká Jesicka, a dal mi pusu. "Ehm..Nerada vás ruším ale já jsem pořád tady." Oba jsme se začali smát a Jes se k nám s radostí přidala. "Hane tohle je Jes, stejnej magor jako já a zároveň moje nej kámoška Jesicka. Jes tohle je Han, ehm...my jsme spolu začali tak trochu Chodit." Koukla jsem na Hana který se usmíval. "Ahoj Jesicko. Rád tě poznávám." " Já tebe taky, Hele Jas já tě nebudu rušit. Už stejně musím do školy tak zatím, jo a pozdravuje tě zbytek party." "Taky jo pozdrav zlato moje. Zatím pa." Zavěsila jsem .
Pokračování příště.

Chceš být má SB?

6. ledna 2017 v 22:37 | Zory :D |  Wanna be??
Tento článek je pro ty, co zaujal můj blog a chtěli by ho dále návštěvovat. Stačí jen, když do komentů napíšete:

1. Přezdívku
2. Blog
3. O čem je váš blog


Budu ráda za každého jedince ;)

VA - Láska osudem určená 3díl

5. ledna 2017 v 21:06 | Zory :D |  Vampírská akedemie podle mě
Nevěřícně jsem koukala na obálku a zároveň jsem zpracovávala co právě řekla. Máma na akademii? Svět se zbláznil, a to bude beztak ještě horší když otevřu tu zpropadenou obálku. Jen by mě zajímalo od koho je. Že by od Dimitriho? Rozběhla jsem se na pokoj a málem jsem vrazila do Strážce Alta. "Hathawayová, copak nevidíš kam jdeš!" na to jsem jen zamumlala omluvu a běžela k sobě. Záměrně jsem si vybrala cestu abych nepotkala Dimitriho. Zatím se mi to dařilo. Proběhla jsem kolem chlapeckých kolejí a zastavila jem se před vchodem kde měly ložnice Morojové. Pozdravila jsem vychovatelku a zeptala se jestli je Lisa u sebe. Jen pokývla hlavou a já zamířila rovnou k Lise. Zaklepala jsem a vlezla dovnitř už jsem chtěla spustit co my řekla. " Rozo. To je fajn že tě vidím. Hledal jsem tě. Chtěl jsem s tebou dneska mluvit ale něco my do toho přišlo . Rozo jsi v pořádku ?" Zamotala se mi hlava. Celou dobu jsem se snažila se mu vyhýbat a on tu sedí u Lisi? To si ze mě už vážně někdo děla Legraci ? Zvedla jsem hlavu mrskla jsem po Lise jeden z těch pohledů já ti to vrátím i s úroky a pak jsem odpověděla " Jo je mi fajn jsem jen trochu grogy. Lis máš na mě chviličku?" Dimitri se zvedl "No nic Liso tobě děkuji a Rozo mohla bys pak za mnou přít?" Kívla jsem na souhlas. Lisa se usmála " Není za co Dimitri." Prošel kolem mě a já jsem se nadechla a vdechla jeho vůni. Uhla jsem Aby mohl projít. Hned jak za sebou zavřel dveře Lisa spustila "Než cokoli řekneš a začneš šílet nech mě to vysvětlit. Víš co je za zhruba čtvrt roku 30. června ?" koukala jsem na ní jak na obrázek. "Jasně že to vím mám narozky a je konec školy? Uniká mi něco?" Lisa se začala smát. " Jasně máš narozeniny a víš co tu čirou náhodou chtěl Dimitr?" Ty si s ním tykáš? A né netuším co tu chtěl nejsem jasnovidka a navíc mi blokuješ záměrně pouto." Zubila se jako Veverka." Jo blokuju ti ho protože Dimitri tu byl abych mu poradila co ti koupit k narozeninám. Měl tři typy ale ten jeden jsem mu hned rozmluvila".Šokovaně jsem jí pozorovala. " A co jsi vlastně potřebovala?" Úplně jsem zapomněla. " Jo tak za prvé slyšela jsi že mají přijet nějací strážci? A za druhé tohle mi dala dneska po tréningu Alberta." Mrskla jsem po ní obálku. Koukala na mě jako na zjevení." Od koho to je? Mám to otevřít ? " koukal jsem na ní a přikívla jsem. Když dlouho nic neříkala už jsem to nevydržela a dopis jí vytrhla z rukou. Bylo jich tam hned několik. První byl napsaný ženskou rukou. Stálo tam :
Drahá Rous
Vím že by ti to Dimitri sám nedal. Tak ti je dávám já pokud to někdy praskne já ti je nedala. A neboj se já to nikomu neřeknu. Byla docela legrace sledovat ho jak to píše. S pozdravem Alberta.
Na dalších bylo Dimitriho písmem napsaný a hned přeškrtaný text ale všechny začínali stejně. Jeden mě obvzlášť zaujal protože byl napsaný snad celý. S Lisou jsme na sebe koukali a ani jedna z nás nic neřekla. Lisa si ke mě přisedla. Vzala dopis " mám ho přečíst? " kívla jsem
Drahá Rozo,
Vím že se tohle nesluší, už kvůli tomu že jsem tvůj lektor a zárovň učitel. Ale jistě to pochopíš. Obvzlášť pro to že nevím jak ti říct o svých citech k tobě jelikož to prozatím nejde kvůli mému postavení ale jednoho dne ti to možná řeknu. S láskou a pozdravem Dimitri
"No...Tak to jsem teď úplně v háji. Jak se mu mám podívat do očí? Já tu Albertu jednou vážně zabiju." Lisa vyprskla smíchy. " No, tak to ti nezávidím obvzlášť když se máš za ním zastavit jak ode mě půjdeš." Jsem v háji.