VA - Láska osudem určená 2 díl

10. října 2016 v 0:32 | Zory :D |  Vampírská akedemie podle mě
Ráno pro mě přišla Lisa a šly jsme spolu do školy. Mezi tím jsem jí pověděla o kousku rozhovoru co jsem vyslechla. "To si děláš legraci? Takže..." Koukala jsem na ní stejně překvapeně jako ona. " Já nevím, ale jedno je jasné. Dimitri ke mně něco cítí tak jako já k němu ale sám mi to neřekne." Lisa se začalazničeho nic usmívat jako sluníčko. Nevěnovala jsem tomu pozornost, většinou se tak usmívala když se poblíž objevil Christián. Tentokrát to ale nebyl on, Lisa zvedla hlavu a nasadila takový ten její napůl královský a napůl přátelský úsměv. " Dobrý den strážce Belikovove jak se dneska máte ?" V tu ránu jsem zvedla hlavu a uviděla Dimitriho jak stojí kousek od nás. " Dobrý den princezno. Zatím velmi dobře. A Rous jsem rád že už jsi už v pořádku. Až se vrátím mohl bych si s tebou potom promluvit?"
Lisa do mě dloubla loktem " Jo. Jasně jen mi pak dejte vědět. " usmál se " dobře dám. " S tím jsem od něj sLisou odešly. Celou dobu co jsem s Lisou byla sama jsem měla na talíři co my chce Dimitiri asi říct. Že jsem jí něco řekla. Musím si zapsat za uši že příště lise nic říkat nebudu. Stejně jí to všechno zase vykecám.
Po škole si všechny dampíry kteří měly tenhle rok maturovat do posluchárny. Stála tam ředitelka Kirova, Alberta, Dimitri a spoustu dalších strážců. Našla jsem své kámoše Masona s Eddiem. Zamával jsem na ně, bylo fajn že my držely místo." Víte co se děje?" Pronesla jsem směrem k nim. Masonkývnul směrem k Albertě a Kirové " prej něco kolem závěreček ale nechápu proč jsou tu i ostatní strážci" Eddi jen pozvedl ramena "slyšel jsem že letos budou provedeny nějaké změny ohledně " odfrkal jsem si, "jestli ty změny budou jako ty loňské tak to bude naprostá hovadina". V tom nás přerušila Kirova. " Jsem ráda že jste se tak rychle všichni dostaly. Asi už víte že jsme se tu sešli ohledně vašich závěrečných zkoušek. Ale víc vám řekne strážkyně Albert" pokývla směrem k Albertě. Ta vstala a postavila se čelem k nám. " Jsem ráda že jste se zde sešli všichni. Jak už paní ředitelka nakousla jedná se o jisté změny ohledně závěrečných zkoušek. Které vás čekají už tenhle rok. Jak jste si mohly všimnout z mnou na židlích sedí třicet strážců i se mnou. Ti jsou tu proto že letos budete mít každý jednoho mentora. " Všude byl slyšet šumot. " Prosím utište se a nechte mě to vysvětlit. Bylo vybráno 30 strážců z našich řad kteří budou fungovat jako vaší mentoři, je vás tu celkem šedesát tudíž na každého učitele nebo trenéra či strážce, který byl vybrán, připadají dva studenti. Jednotliví tréning až dostanete přiděleného svého mentora už bude na vás. Takže začneme s rozdělování." Rozdělování bylo už u konce a já byla poslední někdo se asi přepočítal. A jako poslední tam zbyl i Dimitri. Alberta mě tudížpřidělila k němu. Se smíchem jsme opustila i s Eddim posluchárnu. " Všimla jsi si jak se tvářila Kirova když si zbyla poslední, úplně zapomněla že nedávno odešla i ta bloncka takže nás je o jednoho míň . Na ten její raz nikdy nezapomenu." Za chvíli na nás zakřičel. " Rous máš se prejpo obědě stavit za Belikovem. Asi ti už začne tvrdý režim. " řekl se smíchem. " No jo alespoň ti při závěrečkách nakopu zadek stejně jako Eddimu. TO se potom budu smát já pánové. Tak co jdeme na oběd zbytek už tam asi taky bude a já už mám hlad." Ani jsem se nespletla že zbytek už tam bude Lisa se o něčem hořečně bavila se svou nevlastní sestrou Jill. Že Lisa a Jill jsou sestry jsme se dozvěděly asi po půl roce co jsme se vrátily do akademie a to zrovna spolu začaly chodit Eddi a Jill. Tak se nám to trochu spárovalo. Jenom já a Maison jsme byly singel. Občas si z nás zbytek dělal legraci že bychom měly spolu začít chodit. Lisa je ale hned utnula protože věděla o mích citech k Dimitriovi, o kterých zbytek neměl ani tušení.
Když jsme si k nim přisedly Jill měla oči jen pro Eddiho. Taky začaly hned sondovat. Když jsme jim to hned všechno řekly byli všichni zaraženi. Kluci se taky nezapoměly hned zmínit že už mi začala vojna protože mám hned po obědě zajít za Dimitrim. Lisa ke mně hned vzápětí přes pouto poslala otázku jestli už jsem z Dimitriem mluvila od toho dne. Když jsem zavrtěla že , tak jen nenápadně zvedla obočí a víc to nerozebírala.
Celou dobu u oběda jsem přemýšlela co ode mě Dimitri chce, těsně před odchodem za pnou přišla Alberta že my dluží tréning tak se mám jít připravit a za pět minut být v tělocvičně.
Kd jsem dorazila tak jsme si šly z Albertou zaběhat. Dost jsme si pokecaly. Před koncem si mě zavolala." Rous víš že má na akademii dorazit tvoje máma ? " než jsem cokoli dalšího stačila říct strčila mi do ruky obálku .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama