VA - Láska osudem určená 1 díl

3. října 2016 v 20:16 | ZORY |  Vampírská akedemie podle mě
Když jsem z Lisou opustila akademii Svatého Vladimira nikdy jsem se nechtěla vrátit zpátky. Skrývaly jsme se v všude kde se dalo. Až nás jednou zase našli strážci z akademie. Nebylo to jako posledně. Tentokrát sebou měli i legendárního strážce Dimitriho Belikova - dampír. No jo ruský bůh mezi strážci . Odvezl mě i Lisu nazpátek.
Asi bych se měla představit , já jsem Rosemarie Hathawayová - dampírka. Moje kamarádka je Vasilisa Dragomirová - Morojka. Poslední členka rodiny Dragomirů, to jo tak ve zkratce všechno.
Po roce co nás dovezli na akademii jsem jako svůj trest dostala tréningy navíc. To mi vůbec nevadilo, tréningy mám ráda, jsem budoucí strážkyně. Kdyby my nezměnily trenéra. Tréningy měla vést strážkyně Alberta. Jelikož Alberta nestíhala své povynosti, poprosila strážce Belikova aby za ní přebral tréningy se mnou.
Když jsem dnes přišla na tréning a uviděla Dimitriho málem jsem spadla na zadek. Dýchej, Rose dýchej to zvládneš. Odtrénuješ si těch pár hodin a zítra tu zase bude Alberta. ''Dobrý den, strážci Belikove jsem připravena zahájit svůj tréning navíc'' zvedl hlavu '' Ahoj Rozo. Mám pro tebe ještě jednu správu než začneme. Odedneška povedu tvé tréningy já. Alberta mě o to požádala jelikož nestíhá své povynosti." Otočil se a odešel do nářaďovny pro figurínu a cvičné kůly. "Dej si dvacet koleček a pak se sem vrať a dej si sérii protahovacích cviků. Ale pořádně ať se nezraníš. Dobře? " než jsem stihla odpovědět zmizel do nářaďovny. Bez řečí jsem vyběhla na okruh kde jsem narazlya na Lisu a Christiána Ozeru, jejího přítele. Zamávala jsem jim a dala se do běhu. Lisa něco zašeptala Christiánovi a vyběhla za mnou. "Tak co jak jde tréning z Dimitriem ?" Zaraženě jsem se a ní podívala než my došlo co vlastně řekla." Ty o tom už víš?" " Jo. Potkala jsem Albertu těsně před tím něž jsi vypadla z jídelny. Řekla že s tebou potřebujemluvit. Když jsem jí řekla že už jsi zmizela na váš tréning, řekla jen tak jí to řekne strážce Belikov. Dobře já ti už řekla vše co vím a teď ty jak je to zlý? " Zastavila jsem se koukla na ní " Dost zlý. Mám s ním mít tréningy až do konce. což zname až do závěreček. Lis...já to nezvládnu. Víš co k němu cítím. A ještě to kouzlo od Daškova. Furt to mezi námi je."Když jsem si všimla že se otvírají dveře od tělocvičny dala jsem se rychle do běhu a Lisa za mnou zavolala. " Uvidíme se po tréningu, počkám na tebe u tělocvičny."
Udýchaná jsem doběhla co nejrychleji to šlo a málem vrazila do Stanakterý zrovna otvíral. Podklouzly my nohy při pádu mě Stanpraštil do hlavy a pak jenzařval na Dimitriho" hej Belikove už jí tu máš" a odešel. V té rychlosti se za ním zabouchly dveře. Dopadla jsem na záda a vyrazila si dech. " Rozo,jsi zraněná.?" Koukal na mě se strachem v očích...pak už jsem jen slyšela jak rusky zaklel.
Když jsem se zbudila byla jsem v nemocničním křídle. Lisa s Christiánem seděli u mě na židlích. Christián byl vzhůru a pozdravil mě " No sláva kdo se probral" až to dořekl tak jako na povel se probudila i Lisa. Celá šťastná se mi vrhla kolem krku něco brebentila ale moc jsem jí z toho nerozuměla. Za chvíli se u mě objevil doktor a prohlídl mě. " Slečno Hathawayová dneska si vás tu ještě necháme a zítra už můžete jít do hodiny."
Asi za pět minut co odešel doktor odešla i Lisa s Christiánem. Od Lisi jsem se dozvěděla že stan má potíže protože měl napadnout Albertu kvůli nějaké směně ve chvíli kdy si Dimitri přišel stěžovat na Stana, protože viděl jak mě stan praštil. Když ho Lisa potkala údajně vycházel odemě z koje. Ještě když odešla tak jsem zírala do prázdna s otevřenou pusou, pak jsem usla. Když jsem se pobrala někdo mě držel za ruku. Oči jsem nechala zavřené a poslouchala rozhovor Dimitriho a Alberty.
"Měl bys jí to říct Dimitri. I ona k tobě cítí něco víc než jen učitel a studentka." Chvíli bylo ticho a pak Promluvil " Jak to víš? "
" Dneska jsem slyšela jak se s Vasilisou bavila při snídani, než cokoli začneš namítat určitě jsi to byl ty protože a teď cituju přímo Rous - Já to Di... Strážci Belikovinikdy první neřeknu..- a to oslovení bylo jen kvůli tomu že jsem zrovna kolem nich prošla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama