Me nové já 2.díl

17. září 2016 v 23:09 | Zory :D |  Mé nové já
V té vteřině jsem se rychle schovala a doufala že si mě nevšiml. Hlavou mi prolétlo budu dělat že tu nejsem a on odejde, za chvíli ho to přestane bavit a půjde domů. Za chvíli jsem uslyšela zaklepání na dveře. Byli to táta s mámou a v závěsu za nimi Han. Táta mi řekl "Holčičko máš tu návštěvu.". V tu chvíli jsem myslela že asi vyskočím z okna . Oba rodiče opustili pokoj a já zůstala s Hanem v pokoji sama. "Ahoj. Chceš si sednout?" vůbec jsem nevěděla co si s ním mám povídat a vůbec jsem netušila co chce po mně on."Jo, díky. Tak co, jak se ti líbí Tokio?" jeho úsměv mě úplně odrovnal, "No. Abych byla upřímná moc jsem toho z Tokia ještě neviděla. Přece jsem dneska přijela. Pamatuješ ?" oba jsem se začli smát. " No jo. Já zapoměl. Co bys řekla kdybych tě pozval ven a ukázal ti Tokio?" "No...nejdřív bych se zeptala kdy." Koukal na mě těm svýma nádhernýma očima."Co takhle hned teď? Co bys odpověděla?" "Řekla bych ti, dej mi tak deset minut jen se převleču do něčeho pohodlného."než jsem vběhla do šatny tak jsem se ohlédla a on stál kousek ode mně. Koukal na mě těm jeho nádhernýma hnědýma očima. Jako nic překonal vzdálenost mezi námi. Byly jsme u sebe tak blízko. To napětí které mezi námi bylo by musel postřehnout každy kdo by se na nás kouknul. Dost mě to překvapilo, tak jsem o kousek popošla dozadu, Han mě hned následoval. Narazila jsem do stěny.
Sakra! Pomyslela jsem si, nemám kam utéct. Co budu dělat, najednou jsem si uvědomila že tohle jsem necítila ani se svým bývalým... Han využil mé krátké nepozornosti a přišel ke mě tak blízko aby mezi námi nebyla žádná mezera, poté mi jednu ruku dal na zadek a druhou mi zvedl hlavu, sklonil se a políbil mě. Jeho ruka se z mého obličeje přesunula na můj zátylek aby se ujistil že neuhnu a upřímě líbal tak užasně že jsem to neměla ani v plánu. Své ruce jsem mu dala kolem krku a přitáhla si ho blíž aby mezi námi už nikdy nevznikla žádna mezera. Najednou přestal. Bože co jsem zase zkonila? "Bál jsem se že když to udělám dáš mi facku a vyhodíš mě." zadíval se mi do očí a pak ustuopil a šel si sednout do křesla, které bylo ve výklenku. Stála jsem v rohu a koukala jsem na něj jak opařená. Vzhlédl "Zlobíš se na mě, viď ?". Ani jsem si to neuvědomila a už jsem byla u něj. Ještě stále na mě koukal. Sedla jsem si obkročmo na něj znovu jsem ho objala kolem krku. Přitiskl jsem se kněmu tak blízko. Nevím co to do mě vjelo ale najednou jsem ho vášnivě políbila. Tohle jsem ještě nikdy neudělala, ani s Josem. Chvíli byl jako opařený, hned se ale vzpamatoval a se stejnou vášní mě líbal tak jako já jeho. Rukou jsem mu zajela pod tričko. Bože, on má tak úžasné tělo. Ty jeho vypracované břišáky. Jeho ruka mi putovala po stehně.Jemně my vyhrnoval sukni a rukou mi položil na zadeka přitáhl si mě blíž. V klíně jsem se mu trochu zavrtěla. Vzdychl." Nevrť se prosím nebo se z tebe zblázním." pronesl mezi polibky. Sundala jsem mu tričko. Chtěla jsem cítit jeho kůži na své. Asi vycítil co jsem si pomyslela, začal mi svlékat košili ve chvíli kdy jsem mu sundala tričko. Ve stejnou chvíli jsme oby uslyšeli jak na mě volá má matka.Oba jsme od sebe oskočili a Han si rychle oblékl tričko. Uf. Stihl to právě včas já si rychle přesedla aby matka neměla žádné podezření.
Ono by se blbě vysvětlovalo kdybych seděla Hanovi na klíně, líbala ho a on bez trička. Mámča by zešílela...a to nemluvím o tom... jejím nekonečný proslovu že se známe sotva pár hodin a už se tady hned líbáme.
Máma vběhla do pokoje a spustila " bereme Patrika ven na hřiště které je odsud hodinu cesty a Katy ještě spí tak jí prosím tě pohlídej. Tady je dětská chůvička."Proč já.." Ale mami já se zrovna domluvila s Hanem že mi ukáže město. Nemůžete si jí vzít s sebou? Hrozně moc prosím."máma na měkoukala " ne nemůžeme a Han ti jistě může ukázat město i o víkendu. To budeme pryč, jedu zpátky do státu asi na čtrnáct dní a beru sebou Patrika i Katy. Zůstane tu s tebou táta tak nebuď drzá." tím ukončila její proslov a odešla. Ovšem nezapoměla naštvaně za sebou prásknout dveřmi. Zhroutila jsem se ko křesla. Han ke mě přistoupil objal mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama