Me nové já

6. září 2016 v 21:04 | ZORY :D |  Mé nové já
Když se mi rodiče zmínili že se budeme stěhovat tak jsem myslela že se mi zhroutil svět. Musím opustit své přátele, svoji nejlepší kamarádku Jesmin. Svého přítele Joshe...
No jo, vy vlastně nevíte kdo jsem, málem bych se zapoměla představit. Jsem Jasie McMail. Je mi sedmnáct a doposud jsem žila v New Yorku. A ted se musím s rodiči stěhovat až do dalekého Japonska. Ach jo! Proč zrovna já? Moje máma se jmenuje Tara McMail a můj povedenej tatíček se jmenuje Mike McMail. Mám taky ještě dva sourozence. Patrikovi je sotva 7 let tak si to stěhování moc nebere a Katy jsou teprve 2 roky. Já jsem ta nejstarší, taky říkají že mám mít nejvíce rozumu...ha, to sotva.
Právě teď sedím na letišti a čekám na náš let. Seděla jsem vedle svého otce když jsem uslyšela známý hlas. Byla to Jesmin a za ní hned v patách celá parta. Patrik, Frenk, Juli, Lis a Dreak. Všichni jsme se objali. Naše loučení se neobešlo bez slz. '' Budeš nám chybět Jasí.'' řekl Patrik za všechny. '' Jo, to vy mě taky'' schválně jsem to řekla dost nahlas aby to slyšel i tatíček. Hned mu to taky došlo a hned na to reagoval " Jasie vždyť za tebou budou moci přijet na prázdniny už jsme ti to říkal jednou". Chtěla jsem na to hned zareagovat ale všimla jsem si Joshe. Hned jsem se k němu rozběhla a chtěla ho políbit naposled před odjezdem. Ale on couvl a zastavil mě. Něco se děje. Tohle nikdy, nikdy neudělal. Viděl jak jsem se zarazila a tak hned spustil " Jas miláčku no...eh nevím ják začít ale čert to vem řeknu to rovnou rozcházím se s tebou" koukala jsem na něho, on koukal na mě. Přistoupil ke mě a já o krok ustoupila, došlo mu to celkem brzo a ja se hned vzpamatovala a začla na něj řvát před všemi lidmi v okolí před partou před mou rodinou a všemi co byly zrovna kolem " Ty jeden sobeckej hajzle...nanávidím tě. Teď když tě nejvíce potřebuju se na mě vykašleš ?! " slzy mi vytryskly. Hned na to reagoval tím že mě chtěl obejmout a utišit ale já mu dala facku. dost ho to zaskočilo a tak couvl. Než odešel řekl jen " Vztah na dálku nemá cenu". Už ho nikdy nechci vidět blesko mi hlavou. Mamka mě objala já...vlastně ani už nevím. Byla a jsem rozhozená pamatuju si jen že mě parta objala a slíbila že budeme neustále v kontaktu a že za mnou o prázdninách přijedou . Teď sedím v letadle. Už nebrečím ale jsem, ale jsem...no ani nevím, jsetli je to to správné slovo, ale jsem zaražená, překvapená.
Celý let jsem prospala. Mamka mě vzbudila před přistáním. Ani mi vlastně neřekli kde teď taťka bude pracovat. Po přistání nás čekal taťkův nový šév a jeho syn. Otcův šéf byl příjemný a hodný muž ve středním věku. Jeho syn byl o rok starší než já. Jmenoval se Han Kuzuo. Má delší vlasy černé barvy a náherné hnědé oči. O můj bože! On jefakt kus. Sakra na co já to myslím. Právě mi dal bývalý kopačky a já se tu rozplývám nad jiným. Potom tátovi dali auto jako pracovní benefit. Táta tu koupil dům. No mě to spíš připadalo jako vila. Tak nějak jsem si začla uvědomovat že to jak jsem dělala scény bylo předčasné." No tak utíkej se podívat do svého nového pokoje. když vyjdeš po schodech jsou to hned ty velké dveře co uvidíš. " řekl táta z úsměvem. Podal mi klíče které budou odedneška moje. Rychle jsem odemkla a nechala dveře otevřené, když jsem vešla dovnitř nevyšla jsem z úžasu, všechen nábytek byl úplně nový. Krásně to k sobě ladilo. Ty krémové barvy krásně zapadaly k těm hnědým parketám. Byla to nádherné. Jak jsem se vzpamatovala rychle jsem vyběha schody k sobě do pokoje byly tam dvoje dveře. Jedny vedly do pracovny a druhé ke mě do pokoje. Páni! Celému pokoji dominovala velká postel. Pak tu byly dveře které vedly do mé, to mě podrž, vlastní koupelny a ta hned do mé šatny. "Já mám vlastní koupelnu a šatnu!" zavískla jsem. Všecho oblečení mi dorazí až zítra když nepočítám školni uniformu a oblečení co jsem měla v zavazadlech které jsme si vzali. Pak jsem si všimla že mi do dveří na terasu někdo hází kamínky. Bože můj, byl to Han. Copak mi asi chce?

Pokračování Příště :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama