Září 2016

Me nové já 2.díl

17. září 2016 v 23:09 | Zory :D |  Mé nové já
V té vteřině jsem se rychle schovala a doufala že si mě nevšiml. Hlavou mi prolétlo budu dělat že tu nejsem a on odejde, za chvíli ho to přestane bavit a půjde domů. Za chvíli jsem uslyšela zaklepání na dveře. Byli to táta s mámou a v závěsu za nimi Han. Táta mi řekl "Holčičko máš tu návštěvu.". V tu chvíli jsem myslela že asi vyskočím z okna . Oba rodiče opustili pokoj a já zůstala s Hanem v pokoji sama. "Ahoj. Chceš si sednout?" vůbec jsem nevěděla co si s ním mám povídat a vůbec jsem netušila co chce po mně on."Jo, díky. Tak co, jak se ti líbí Tokio?" jeho úsměv mě úplně odrovnal, "No. Abych byla upřímná moc jsem toho z Tokia ještě neviděla. Přece jsem dneska přijela. Pamatuješ ?" oba jsem se začli smát. " No jo. Já zapoměl. Co bys řekla kdybych tě pozval ven a ukázal ti Tokio?" "No...nejdřív bych se zeptala kdy." Koukal na mě těm svýma nádhernýma očima."Co takhle hned teď? Co bys odpověděla?" "Řekla bych ti, dej mi tak deset minut jen se převleču do něčeho pohodlného."než jsem vběhla do šatny tak jsem se ohlédla a on stál kousek ode mně. Koukal na mě těm jeho nádhernýma hnědýma očima. Jako nic překonal vzdálenost mezi námi. Byly jsme u sebe tak blízko. To napětí které mezi námi bylo by musel postřehnout každy kdo by se na nás kouknul. Dost mě to překvapilo, tak jsem o kousek popošla dozadu, Han mě hned následoval. Narazila jsem do stěny.
Sakra! Pomyslela jsem si, nemám kam utéct. Co budu dělat, najednou jsem si uvědomila že tohle jsem necítila ani se svým bývalým... Han využil mé krátké nepozornosti a přišel ke mě tak blízko aby mezi námi nebyla žádná mezera, poté mi jednu ruku dal na zadek a druhou mi zvedl hlavu, sklonil se a políbil mě. Jeho ruka se z mého obličeje přesunula na můj zátylek aby se ujistil že neuhnu a upřímě líbal tak užasně že jsem to neměla ani v plánu. Své ruce jsem mu dala kolem krku a přitáhla si ho blíž aby mezi námi už nikdy nevznikla žádna mezera. Najednou přestal. Bože co jsem zase zkonila? "Bál jsem se že když to udělám dáš mi facku a vyhodíš mě." zadíval se mi do očí a pak ustuopil a šel si sednout do křesla, které bylo ve výklenku. Stála jsem v rohu a koukala jsem na něj jak opařená. Vzhlédl "Zlobíš se na mě, viď ?". Ani jsem si to neuvědomila a už jsem byla u něj. Ještě stále na mě koukal. Sedla jsem si obkročmo na něj znovu jsem ho objala kolem krku. Přitiskl jsem se kněmu tak blízko. Nevím co to do mě vjelo ale najednou jsem ho vášnivě políbila. Tohle jsem ještě nikdy neudělala, ani s Josem. Chvíli byl jako opařený, hned se ale vzpamatoval a se stejnou vášní mě líbal tak jako já jeho. Rukou jsem mu zajela pod tričko. Bože, on má tak úžasné tělo. Ty jeho vypracované břišáky. Jeho ruka mi putovala po stehně.Jemně my vyhrnoval sukni a rukou mi položil na zadeka přitáhl si mě blíž. V klíně jsem se mu trochu zavrtěla. Vzdychl." Nevrť se prosím nebo se z tebe zblázním." pronesl mezi polibky. Sundala jsem mu tričko. Chtěla jsem cítit jeho kůži na své. Asi vycítil co jsem si pomyslela, začal mi svlékat košili ve chvíli kdy jsem mu sundala tričko. Ve stejnou chvíli jsme oby uslyšeli jak na mě volá má matka.Oba jsme od sebe oskočili a Han si rychle oblékl tričko. Uf. Stihl to právě včas já si rychle přesedla aby matka neměla žádné podezření.
Ono by se blbě vysvětlovalo kdybych seděla Hanovi na klíně, líbala ho a on bez trička. Mámča by zešílela...a to nemluvím o tom... jejím nekonečný proslovu že se známe sotva pár hodin a už se tady hned líbáme.
Máma vběhla do pokoje a spustila " bereme Patrika ven na hřiště které je odsud hodinu cesty a Katy ještě spí tak jí prosím tě pohlídej. Tady je dětská chůvička."Proč já.." Ale mami já se zrovna domluvila s Hanem že mi ukáže město. Nemůžete si jí vzít s sebou? Hrozně moc prosím."máma na měkoukala " ne nemůžeme a Han ti jistě může ukázat město i o víkendu. To budeme pryč, jedu zpátky do státu asi na čtrnáct dní a beru sebou Patrika i Katy. Zůstane tu s tebou táta tak nebuď drzá." tím ukončila její proslov a odešla. Ovšem nezapoměla naštvaně za sebou prásknout dveřmi. Zhroutila jsem se ko křesla. Han ke mě přistoupil objal mě.

Me nové já

6. září 2016 v 21:04 | ZORY :D |  Mé nové já
Když se mi rodiče zmínili že se budeme stěhovat tak jsem myslela že se mi zhroutil svět. Musím opustit své přátele, svoji nejlepší kamarádku Jesmin. Svého přítele Joshe...
No jo, vy vlastně nevíte kdo jsem, málem bych se zapoměla představit. Jsem Jasie McMail. Je mi sedmnáct a doposud jsem žila v New Yorku. A ted se musím s rodiči stěhovat až do dalekého Japonska. Ach jo! Proč zrovna já? Moje máma se jmenuje Tara McMail a můj povedenej tatíček se jmenuje Mike McMail. Mám taky ještě dva sourozence. Patrikovi je sotva 7 let tak si to stěhování moc nebere a Katy jsou teprve 2 roky. Já jsem ta nejstarší, taky říkají že mám mít nejvíce rozumu...ha, to sotva.
Právě teď sedím na letišti a čekám na náš let. Seděla jsem vedle svého otce když jsem uslyšela známý hlas. Byla to Jesmin a za ní hned v patách celá parta. Patrik, Frenk, Juli, Lis a Dreak. Všichni jsme se objali. Naše loučení se neobešlo bez slz. '' Budeš nám chybět Jasí.'' řekl Patrik za všechny. '' Jo, to vy mě taky'' schválně jsem to řekla dost nahlas aby to slyšel i tatíček. Hned mu to taky došlo a hned na to reagoval " Jasie vždyť za tebou budou moci přijet na prázdniny už jsme ti to říkal jednou". Chtěla jsem na to hned zareagovat ale všimla jsem si Joshe. Hned jsem se k němu rozběhla a chtěla ho políbit naposled před odjezdem. Ale on couvl a zastavil mě. Něco se děje. Tohle nikdy, nikdy neudělal. Viděl jak jsem se zarazila a tak hned spustil " Jas miláčku no...eh nevím ják začít ale čert to vem řeknu to rovnou rozcházím se s tebou" koukala jsem na něho, on koukal na mě. Přistoupil ke mě a já o krok ustoupila, došlo mu to celkem brzo a ja se hned vzpamatovala a začla na něj řvát před všemi lidmi v okolí před partou před mou rodinou a všemi co byly zrovna kolem " Ty jeden sobeckej hajzle...nanávidím tě. Teď když tě nejvíce potřebuju se na mě vykašleš ?! " slzy mi vytryskly. Hned na to reagoval tím že mě chtěl obejmout a utišit ale já mu dala facku. dost ho to zaskočilo a tak couvl. Než odešel řekl jen " Vztah na dálku nemá cenu". Už ho nikdy nechci vidět blesko mi hlavou. Mamka mě objala já...vlastně ani už nevím. Byla a jsem rozhozená pamatuju si jen že mě parta objala a slíbila že budeme neustále v kontaktu a že za mnou o prázdninách přijedou . Teď sedím v letadle. Už nebrečím ale jsem, ale jsem...no ani nevím, jsetli je to to správné slovo, ale jsem zaražená, překvapená.
Celý let jsem prospala. Mamka mě vzbudila před přistáním. Ani mi vlastně neřekli kde teď taťka bude pracovat. Po přistání nás čekal taťkův nový šév a jeho syn. Otcův šéf byl příjemný a hodný muž ve středním věku. Jeho syn byl o rok starší než já. Jmenoval se Han Kuzuo. Má delší vlasy černé barvy a náherné hnědé oči. O můj bože! On jefakt kus. Sakra na co já to myslím. Právě mi dal bývalý kopačky a já se tu rozplývám nad jiným. Potom tátovi dali auto jako pracovní benefit. Táta tu koupil dům. No mě to spíš připadalo jako vila. Tak nějak jsem si začla uvědomovat že to jak jsem dělala scény bylo předčasné." No tak utíkej se podívat do svého nového pokoje. když vyjdeš po schodech jsou to hned ty velké dveře co uvidíš. " řekl táta z úsměvem. Podal mi klíče které budou odedneška moje. Rychle jsem odemkla a nechala dveře otevřené, když jsem vešla dovnitř nevyšla jsem z úžasu, všechen nábytek byl úplně nový. Krásně to k sobě ladilo. Ty krémové barvy krásně zapadaly k těm hnědým parketám. Byla to nádherné. Jak jsem se vzpamatovala rychle jsem vyběha schody k sobě do pokoje byly tam dvoje dveře. Jedny vedly do pracovny a druhé ke mě do pokoje. Páni! Celému pokoji dominovala velká postel. Pak tu byly dveře které vedly do mé, to mě podrž, vlastní koupelny a ta hned do mé šatny. "Já mám vlastní koupelnu a šatnu!" zavískla jsem. Všecho oblečení mi dorazí až zítra když nepočítám školni uniformu a oblečení co jsem měla v zavazadlech které jsme si vzali. Pak jsem si všimla že mi do dveří na terasu někdo hází kamínky. Bože můj, byl to Han. Copak mi asi chce?

Pokračování Příště :D

Informace :D

3. září 2016 v 18:44 | Zory |  Co pro vás připravuji nového ?
Ahoj jsem tu zase :D
Než mi napíšete jakou povídku byste chtěli abych napsala tak jsem se rozhodla že napíšu nejakou originální :-) tak zatím se loučím vaše ZORY :D